Szukasz producenta z Piaseczna, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Piasecznie oraz okolicznych miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie postawione w Piasecznie lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej pielęgnacji i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promieniowanie UV lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki w Piasecznie. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i firm z Piaseczna

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Piaseczna, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: