Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej? Zajmujemy się projektowaniem palisadowych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Kalwarii Zebrzydowskiej lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot wykonany z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z Kalwarii Zebrzydowskiej

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Kalwarii Zebrzydowskiej, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów płotu oraz bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w miastach: