Szukasz firmy z Kalwarii Zebrzydowskiej, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się produkcją uniwersalnych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Kalwarii Zebrzydowskiej i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Kalwarii Zebrzydowskiej lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na ciężkie czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i bramki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy również odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Kalwarii Zebrzydowskiej

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Kalwarii Zebrzydowskiej, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych części płotu i bram i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: