Szukasz firmy z Jeleniej Góry, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się tworzeniem uniwersalnych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Jeleniej Górze oraz okolic.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Jeleniej Górze lub okolicach.

Czy warto wybrać płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promieniowanie UV lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni barierek lub elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, dlatego możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i furtki na terenie Jeleniej Góry. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i firm z Jeleniej Góry

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Jeleniej Góry, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych części ogrodzenia oraz bram i bramek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: