Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Jeleniej Górze? Produkujemy palisadowe płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Jeleniej Górze i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące hity i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które powstanie w Jeleniej Górze lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej pielęgnacji i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki w Jeleniej Górze. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty aluminiowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i firm z Jeleniej Góry

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Jeleniej Góry, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: