Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Wrześni? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Wrześni i bliskich miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Wrześni lub okolicach.

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie wykonane z aluminium?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe płoty:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie warunki pogodowe - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Wrześni. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje aluminiowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Wrześni

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Wrześni, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: