Szukasz producenta z Plewiska, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy nowoczesne płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Plewiska i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które powstanie w Plewiskach czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze oryginalne płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Plewiska. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz działalności z Plewiska

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Plewiska, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: