Szukasz firmy z Olkusza, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych płotów z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Olkuszu oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie postawione w Olkuszu czy pobliskiej miejscowości. Zastanawiasz się czy kupić ogrodzenia panelowe Olkusz? Zachęcamy do wyboru zdecydowanie lepszego rozwiązania, jakim są ogrodzenia palisadowe aluminiowe.

Dlaczego płot modułowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na trudne czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Olkusza. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Jako producent ogrodzeń zajmujemy się również malowaniem proszkowym. Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z Olkusza

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Olkusza, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm! Zapewniamy montaż ogrodzeń na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy.

Dostarczamy balustrady również w miastach: