Szukasz firmy z Olkusza, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy palisadowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Działamy w Olkuszu i okolic.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Olkuszu lub okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki w Olkuszu. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Olkusza

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Olkusza, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: