Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Zielonej Górze? Zajmujemy się produkcją palisadowych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Zielonej Górze oraz okolic.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie wybudowane w Zielonej Górze czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie czynniki pogodowe - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową oraz bramki na terenie Zielonej Góry. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Zielonej Góry

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Zielonej Góry, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: