Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Grudziądzu? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Grudziądza oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o nowe pomysły. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Grudziądzu lub okolicach.

Dlaczego mam wybrać płot palisadowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - słońce lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki w Grudziądzu. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje aluminiowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Grudziądza

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Grudziądza, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: