Szukasz firmy z Izabelina, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Izabelinie i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Izabelinie czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej pielęgnacji oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze aluminiowe płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są odporne na trudne warunki pogodowe - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Izabelina. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Izabelina

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Izabelina, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: