Szukasz producenta z Słupcy, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Produkujemy uniwersalne płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy na terenie Słupcy oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Słupcy lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i bramki w Słupcy. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty aluminiowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz działalności z Słupcy

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Słupcy, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów płotu oraz bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Jesteśmy również w: