Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Zatorze? Produkujemy uniwersalne płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Zatorze oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie wybudowane w Zatorze czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na złe czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Zatora. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty aluminiowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Zatora

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Zatora, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: