Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Zatorze? Produkujemy nowoczesne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w Zatorze i bliskich miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które powstanie w Zatorze czy okolicach.

Czy warto wybrać płot modułowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - słońce lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w tempie ekspresowym, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie balustrad lub elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Zatora. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z Zatora

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Zatora, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: