Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Dąbrowy Tarnowskiej? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy w Dąbrowie Tarnowskiej i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Dąbrowie Tarnowskiej lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot wykonany z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki pogodowe - słońce lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki w Dąbrowie Tarnowskiej. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z Dąbrowy Tarnowskiej

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Dąbrowy Tarnowskiej, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz klasycznych części płotu i bram i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: