Szukasz firmy z Ostrowa Wielkopolskiego, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i bliskich miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które powstanie w Ostrowie Wielkopolskim czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są odporne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promienie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz inwestorów z Ostrowa Wielkopolskiego

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Ostrowa Wielkopolskiego, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych części ogrodzenia oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: