Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Ostrowie Wielkopolskim? Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu według Twojej wizji, które zostanie postawione w Ostrowie Wielkopolskim czy okolicach.

Dlaczego ogrodzenie z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na niesprzyjające czynniki pogodowe - słońce czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i furtki w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Ostrowa Wielkopolskiego

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Ostrowa Wielkopolskiego, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: