Szukasz firmy z Siedlec, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Siedlcach oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie postawione w Siedlcach czy okolicach.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - słońce lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad lub elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Siedlec. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy również odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje aluminiowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz firm z Siedlec

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Siedlec, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych części płotu i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy. Jako producent ogrodzeń zapewniamy montaż ogrodzenia na Twojej posesji i najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia! Serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy również w miastach: