Szukasz producenta z Straszyna, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy modułowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Straszyna i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne projekty. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie postawione w Straszynie czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Straszyna. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Straszyna

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Straszyna, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: