Szukasz producenta z Mińska Mazowieckiego, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Działamy w Mińsku Mazowieckim i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu według Twojej wizji, które zostanie postawione w Mińsku Mazowieckim czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze drewnopodobne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na złe warunki atmosferyczne - słońce czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w tempie ekspresowym, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do produkowania nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki w Mińsku Mazowieckim. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Mińska Mazowieckiego

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Mińska Mazowieckiego, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: