Szukasz producenta z Wojkowic, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Działamy na terenie Wojkowic i okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie postawione w Wojkowicach czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie palisadowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze oryginalne płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie czynniki atmosferyczne - słońce lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Wojkowic. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Wojkowic

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Wojkowic, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia i bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: