Szukasz firmy z Wojkowic, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy nowoczesne płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy na terenie Wojkowic oraz okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Wojkowicach czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot modułowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Wojkowic. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych oraz firm z Wojkowic

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Wojkowic, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów płotu i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w: