Szukasz producenta z Legnicy, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się projektowaniem modułowych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Działamy na terenie Legnicy i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne pomysły. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Legnicy lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promieniowanie UV lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i furtki w Legnicy. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie proszkowe

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Legnicy

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Legnicy, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i furtek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy. Sprawdź nasze systemy ogrodzeniowe, które charakteryzuje idealne dopasowanie do potrzeb każdego klienta. Z pewnością otrzymasz to czego potrzebujesz! Możesz również liczyć na wsparcie na każdym etapie prac.
Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: