Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Nowej Wsi? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Nowej Wsi oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Nowej Wsi czy okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na płot modułowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni barierek czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki w Nowej Wsi. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Nowej Wsi

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Nowej Wsi, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: