Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Bydgoszczy? Produkujemy modułowe ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w Bydgoszczy i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Chętnie zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie postawione w Bydgoszczy czy okolicach.

Czy warto zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bramy ogrodzeniowe w Bydgoszczy

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Bydgoszczy, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm. Sprawdź naszą ofertę ogrodzeń panelowych!
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac. Sprawdź nasze ogrodzenia panelowe - systemy ogrodzeniowe! Jako producent ogrodzeń gwarantujemy montaż ogrodzenia, a także proponujemy produkt, który cechuje się wysoką wytrzymałością i estetyką wykończenia.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: