Szukasz firmy z Szczytna, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się tworzeniem modułowych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy w Szczytna i okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Szczytna lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej dbałości oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze oryginalne płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na trudne warunki pogodowe - słońce lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i bramki w Szczytna. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz inwestorów z Szczytna

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Szczytna, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w miastach: