Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Bukowna? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy w Bukowni oraz bliskich miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o nowe pomysły. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które zostanie postawione w Bukowni czy okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki pogodowe - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, dlatego możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz bramki w Bukowni. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Bukowna

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Bukowna, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram i furtek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: