Szukasz producenta z Orzesza, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Orzesza oraz bliskich miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu dopasowanego do Twoich oczekiwań, które powstanie w Orzeszu czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki na terenie Orzesza. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Orzesza

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Orzesza, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: