Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Bielsku-Białej? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy na terenie Bielska-Białej i okolic.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Wśród naszych produktów nie znajdują się ogrodzenia panelowe, czy też ogrodzenia betonowe - za to Fello producent ogrodzeń, oferuje dodatki takie jak bramy, furtki, czy słupki ogrodzeniowe. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Bielsku-Białej czy okolicach.

Dlaczego płot wykonany z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:

mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na trudne czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Ogrodzenia panelowe — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu ogrodzeń, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki w Bielsku-Białej. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Bramy ogrodzeniowe w Bielsku

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Bielska-Białej, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram i furtek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac. Posiadamy ofertę ogrodzeń zarówno dla firm, jak i posesji prywatnych.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: