Szukasz firmy z Myślenic, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy nowoczesne płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Działamy na terenie Myślenic i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Myślenicach czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot modułowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej kosmetyki i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na niesprzyjające czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki w Myślenicach. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Myślenic

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Myślenic, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: