Szukasz firmy z Koszalina, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Koszalinie i okolic.

Płoty modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Koszalinie lub okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na płot palisadowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej kosmetyki oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze nowoczesne płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promieniowanie UV czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w tempie ekspresowym, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie barierek czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową oraz furtki w Koszalinie. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy również odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz działalności z Koszalina

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Koszalina, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: