Szukasz firmy z Jarocina, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy nowoczesne płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Jarocina oraz okolic.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie postawione w Jarocinie czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na trudne czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy w tempie ekspresowym, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz bramki na terenie Jarocina. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Jarocina

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Jarocina, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych części płotu i bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: