Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Ostrowie Świętokrzyskim? Produkujemy modułowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Działamy na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolic.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są masywne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Ostrowie Świętokrzyskim lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot modułowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze nowoczesne płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promienie słoneczne lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz farb, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Ostrowca Świętokrzyskiego

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Ostrowca Świętokrzyskiego, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części płotu i bram i furtek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: