Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Ożarowa Mazowieckiego? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy na terenie Ożarowa Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne pomysły. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Ożarowie Mazowieckim lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie modułowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze nowoczesne płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na trudne warunki pogodowe - promienie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje modułowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz firm z Ożarowa Mazowieckiego

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Ożarowa Mazowieckiego, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: