Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Ożarowie Mazowieckim? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Ożarowa Mazowieckiego oraz okolic.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Ożarowie Mazowieckim lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot palisadowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej kosmetyki i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie warunki pogodowe - promienie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki w Ożarowie Mazowieckim. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory palisadowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz działalności z Ożarowa Mazowieckiego

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Ożarowa Mazowieckiego, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części płotu i bram i furtek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: