Szukasz firmy z Rakoniewic, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy w Rakoniewicach oraz okolicznych miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu według Twojej wizji, które powstanie w Rakoniewicach czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki w Rakoniewicach. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Rakoniewic

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Rakoniewic, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: