Szukasz producenta z Raszyna, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy palisadowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy na terenie Raszyna oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o nowe wzory. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Raszynie lub okolicach.

Czy warto zdecydować się na płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na trudne czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki w Raszynie. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz firm z Raszyna

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Raszyna, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: