Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Rzgowa? Produkujemy modułowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Rzgowa i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które powstanie w Rzgowie czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej kosmetyki oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na niesprzyjające czynniki pogodowe - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki w Rzgowie. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty aluminiowych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz działalności z Rzgowa

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Rzgowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: