Szukasz producenta z Serocka, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się produkcją uniwersalnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Serocka i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie wybudowane w Serocku lub okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie wykonane z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Serocka. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz firm z Serocka

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Serocka, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: