Szukasz producenta z Siemianowic Śląskich, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy modułowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy na terenie Siemianowic Śląskich oraz okolic.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które powstanie w Siemianowicach Śląskich czy okolicznej miejscowości.

Czy warto wybrać ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej dbałości oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki pogodowe - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w tempie ekspresowym, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki w Siemianowicach Śląskich. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje aluminiowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Siemianowic Śląskich

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Siemianowic Śląskich, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Jesteśmy również w miastach: