Szukasz firmy z Siemianowic Śląskich, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się produkcją palisadowych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Siemianowicach Śląskich oraz okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Siemianowicach Śląskich lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki w Siemianowicach Śląskich. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Siemianowic Śląskich

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Siemianowic Śląskich, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: