Szukasz producenta z Sierpca, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Sierpca oraz okolic.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które powstanie w Sierpcu lub okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie wykonane z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze drewnopodobne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na niesprzyjające warunki pogodowe - promienie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w tempie ekspresowym, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i bramki w Sierpcu. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz inwestorów z Sierpca

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Sierpca, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: