Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Skarżysku-kamiennej? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy na terenie Skarżyska-Kamiennej i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o oryginalne projekty. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Skarżysku-kamiennej czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać ogrodzenie palisadowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promienie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie balustrad lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i furtki w Skarżysku-kamiennej. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje aluminiowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z Skarżyska-Kamiennej

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Skarżyska-Kamiennej, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i furtek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: