Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Skorzewie? Zajmujemy się projektowaniem palisadowych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy w Skorzewie i bliskich miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Skorzewie czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i bramki na terenie Skorzewa. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Skorzewa

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Skorzewa, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia oraz bram i furtek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w miastach: