Szukasz firmy z Starogardu Gdańskiego, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się tworzeniem uniwersalnych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Działamy na terenie Starogardu Gdańskiego oraz bliskich miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które powstanie w Starogardzie Gdańskim czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot modułowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - promieniowanie UV lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie balustrad lub elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki w Starogardzie Gdańskim. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty aluminiowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Starogardu Gdańskiego

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Starogardu Gdańskiego, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części płotu i bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: