Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Starogardzie Gdańskim? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Działamy na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie wybudowane w Starogardzie Gdańskim czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki w Starogardzie Gdańskim. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory palisadowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z Starogardu Gdańskiego

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Starogardu Gdańskiego, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: