Szukasz firmy z Wejherowa, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się tworzeniem modułowych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Działamy na terenie Wejherowa oraz okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie wybudowane w Wejherowie czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot palisadowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Wejherowa. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Wejherowa

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Wejherowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia oraz bram i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: