• Balustrady

Firma Fello specjalizuje się w produkcji systemów balustrad i poręczy ściennych lakierowanych proszkowo do samodzielnego montażu , swoje produkty wykonujemy ze stali nierdzewnej lub aluminium. System powlekania z imitacja drewna na stali polega na metodzie termoutwardzalnej lakierowania elementów stalowych czyli lakierowaniu proszkowym przy użyciu folii transferowych.

Produkty których używamy są najwyższej jakości do zastosowania na zewnątrz jak i wewnątrz budynków odporne na czynniki atmosferyczne UV itp. wysoki poziom odporności na ścieranie oraz atest qualicold.

balustrady balkonowe, balkony francuskie, ogrodzenia panelowe, poręcze ścienne
balustrady balkonowe, balkony francuskie, ogrodzenia panelowe, poręcze ścienne

Profile aluminiowe

Sztachety aluminiowe do wykorzystania przy ogrodzeniach czy elewacji budynków.

Poręcze ścienne

Poręcze do samodzielnego montażu o wysokiej wytrzymałości. Do wyboru profil 40x40x2 mm lub okrągłe 42,4×2 mm z dwoma końcówkami do wyboru.

Balustrady

Balustrady zewnętrzne i wewnętrzne do samodzielnego montażu o wysokiej wytrzymałości.

Balkon francuski

Oferujemy kilka rodzajów balkonów francuskich. Ze sztachetami aluminiowymi i rurkami fi 20. Balkony francuskie są lakierowane proszkowo w strukturę drewna lub palecie kolorów RAL.

Farby i lakiernia proszkowa

Nasza lakiernia proszkowa oferuje lakierowanie proszkowe z wykorzystaniem nowoczesnej kabiny lakierniczej oraz piecem o wymiarach roboczych: 6.2 m długości, 2 m wysokości, 1 m szerokości.

Sprzedajemy również farby proszkowe w całej palecie kolorów RAL.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!