• Balustrady

Firma Fello specjalizuje się w produkcji systemów balustrad i poręczy ściennych lakierowanych proszkowo do samodzielnego montażu , swoje produkty wykonujemy ze stali nierdzewnej lub aluminium. System powlekania z imitacja drewna na stali polega na metodzie termoutwardzalnej lakierowania elementów stalowych czyli lakierowaniu proszkowym przy użyciu folii transferowych.

Produkty których używamy są najwyższej jakości do zastosowania na zewnątrz jak i wewnątrz budynków odporne na czynniki atmosferyczne UV itp. wysoki poziom odporności na ścieranie oraz atest qualicold.

Balustrady, Balkony Francuskie, Ogrodzenia Panelowe

Profile aluminiowe

Sztachety aluminiowe o dwóch różnych wymiarach do wykorzystania przy ogrodzeniach czy elewacji budynków. w

Poręcze ścienne

Poręcze do samodzielnego montażu o wysokiej wytrzymałości. Do wyboru profil 40x40x2 mm lub okrągłe 42,4×2 mm z dwoma końcówkami do wyboru.

Balustrady

Balustrady zewnętrzne i wewnętrzne do samodzielnego montażu o wysokiej wytrzymałości. Wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium, lakierowane proszkowo. Do wyboru 9 różnych modeli.

Balkon francuski

Oferujemy kilka rodzajów balkonów francuskich. Ze sztachetami aluminiowymi i rurkami fi 20. Balkony francuskie są lakierowane proszkowo w strukturę drewna lub palecie kolorów RAL.

Farby i lakiernia proszkowa

Nasza lakiernia proszkowa oferuje lakierowanie proszkowe z wykorzystaniem nowoczesnej kabiny lakierniczej oraz piecem o wymiarach roboczych: 6.2 m długości, 2 m wysokości, 1 m szerokości. Istnieje u nas również możliwość malowania oraz piaskowanie felg stalowych oraz aluminiowych.

Sprzedajemy również farby proszkowe w całej palecie kolorów RAL, w najniższych cenach dostępne są w naszym sklepie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!