Pochodzisz z Sułkowic lub mieszkasz niedaleko i zastanawiasz się nad barierką balkonową do swojego budynku? Wybierz produkt prosto od producenta. Balustrady balkonowe Sułkowice firmy Fello pasują do każdego miejsca — tradycyjnego, innowacyjnego, minimalistycznego. Zobacz, co możemy dla Ciebie wykonać!

Balustrady balkonowe najwyższej klasy

Każda nasza barierka aluminiowa zewnętrzna jest precyzyjnie wykonana z połączenia wysokiej jakości stali nierdzewnej i aluminium – konstrukcja, czyli słupki konstrukcyjne oraz pochwyt barierki to stal nierdzewna, a za wypełnienie służą belki aluminiowe. W paru modelach do wypełnienia dodaliśmy rury ze stali nierdzewnej. Aluminium oznacza estetyczność i trwałość na lata. Jest bowiem odporne na korozję oraz ciężkie warunki atmosferyczne. Ten uniwersalny surowiec doskonale wpisze się w każdy projekt!

Dopasowane do budynku balustrady nadadzą niebanalny i nowoczesny charakter, ale nade wszystko dbają o bezpieczeństwo. Posiadamy dwie palety, z których Klienci wybierać mogą kolory elementów barierki. Tak bogata gama kolorystyczna pozwala stworzyć taki produkt, który spełni oczekiwania każdego. Aluminiowe balustrady balkonowe zainstalować można na schodach, jak i wkomponować w aranżację Twojego domu! Jesteśmy producentem supernowoczesnych pomysłów. Zajmujemy się także produkcją balustrad francuskich.

Aluminiowe barierki balkonowe Sułkowice prosto od producenta

Produkcja balustrad zewnętrznych to standardowa działalność Fello. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość i zadowolenie Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a nasze produkty doceniane są przez osoby z całego kraju. Zdarzają się także realizacje poza granicami Polski.

Oferujemy produkty na indywidualne zamówienie, które są perfekcyjnie skrojone do potrzeb Klienta. Przygotowaliśmy kilka wariantów kolorystycznych do wyboru. Dajemy również możliwość zamówienia barierek drewnopodobnych! Co więcej mamy dwie możliwości wykończenia — mat albo drobna struktura. Charakteryzujemy się terminowością i profesjonalizmem. Szybko przechodzimy od pierwszego kontaktu aż do montażu. Zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy ekspresowo i profesjonalnie instalują nasze aluminiowe produkty.

Wykonujemy także inne produkty wykonane z aluminium:
· ogrodzenia,
· altany,
· profile elewacyjne,
· łamacze światła

Czemu warto zdecydować się na naszą firmę?

Nasze bogate doświadczenie gwarantuje, że przebieg każdego zlecenia przejdzie bez problemu. Jesteśmy fachowcami w swojej branży i chętnie udzielimy porady w każdym momencie zamówienia — czy to projektu, czy montażu. Przed przekazaniem barierki na halę produkcyjną, nasz grafik robi projekt , a także wizualizację dla przedstawienia finalnego efektu!

Decydując się na Fello, otrzymujesz gwarancję:

· bezpieczeństwa: nasze niepowtarzalne modele mają wytrzymałe formy, które zadbają o komfortowe korzystanie z tarasu balkonowego,
· najlepszej jakości: aluminium to niezawodny pierwiastek, który odporny jest na rdzewienie oraz szkodliwe warunki pogodowe,
· oryginalnych wzorów: oferujemy aż 17 rodzajów barierek do wyboru — ALU Basic, Classic, Classic 4, Classic 5, Classic 7, Standard, Diverse, Simple, Simple MIX, Fusion, Prestige, Modern, Fender, Multi, Solid 109, Solid MIX, Solid MAX, a w planach mamy kolejne wzory,
· wyboru rozmaitych opcji kolorystycznych: paleta RAL i odcienie drewnopodobne umożliwiają dobór idealnego koloru pasującego do Twojego domu. Oferujemy także usługę sublimacji drewnopodobnej w naszej lakierni proszkowej,
· profesjonalnego montażu balustrad: szybko i bez trudności instalujemy nawet najbardziej fantazyjne patenty,
· trwałości na lata: nasze balustrady są odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji czy konserwacji oraz prezentują się doskonale przez wiele lat.


Realizujemy zamówienia w Sułkowicach, na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju.

Balustrady aluminiowe — zalety

· ponadczasowe zdobnictwo,
· komfortowe oraz stylowe,
· odporne na uszkodzenia mechaniczne i duży nacisk,
· odporne na rdzę,
· trwałe, ale zarazem lekkie nowoczesne konstrukcje,
· duża odporność na ścieranie , a także odbarwianie,
· wysoka wytrzymałość na niekorzystne warunki pogodowe,
· brak konieczności uciążliwej pielęgnacji jak w przypadku konstrukcji drewnianych,
· projekt inwestycyjny opłacalny na lata.

Oferowane połączenia malowania balustrad Fello

Wszystkie barierki z aluminium są malowane proszkowo w naszej lakierni. Barierkę na taras można pomalować na dowolny kolor z oferty standardowej lub rozszerzonej. W standardowym pakiecie mamy najczęściej wybierane barwy z kolekcji RAL — w przypadku tych odcieni można wybrać również wykończenie (mat lub drobna struktura). Mamy także do wyboru aż dziesięć odcieni drewnopodobnych, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę!

Odcienie z palety RAL można dowolnie ze sobą łączyć w ramach jednego wzoru.

Odcienie drewnopodobne: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Masz możliwość połączenia barw z palety RAL oraz drewnopodobnej. Zazwyczaj Klienci decydują się na maksymalnie dwie sztachety wypełniające w kolorze z oferty standardowej, a resztę w odcieniach imitujących prawdziwą deskę.

Fachowa instalacja balustrad w okolicach Sułkowic

Nasza firma wykonuje za dodatkową opłatą fachowe usługi instalacji balustrad. Możliwy jest również samodzielny montaż. Do każdego zamówienia załączamy instrukcję.

Balustrady na taras Sułkowice — sprawdź nasze realizacje

Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z naszych realizacji Udowadniamy, że balustrady balkonowe z aluminium dopełniają projekty w różnych stylach architektonicznych.
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi balustradami, wypełnij nasz formularz wyceny. Otrzymasz profesjonalną pomoc i doradztwo.

Jesteśmy również w miastach: