Szukasz producenta z Boguchwały, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy modułowe płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Boguchwały oraz okolic.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o nowe pomysły. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Boguchwale czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - słońce czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w tempie ekspresowym, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Boguchwały. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje aluminiowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Boguchwały

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Boguchwały, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów płotu oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: