Szukasz firmy z Boguchwały, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Boguchwale i okolic.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie wybudowane w Boguchwale lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - słońce lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i furtki w Boguchwale. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Boguchwały

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Boguchwały, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: