Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Brzeszczach? Produkujemy modułowe ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Brzeszcz i bliskich miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Brzeszczach czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej dbałości oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można wpasować w odcienie barierek czy elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki na terenie Brzeszcz. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Brzeszcz

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Brzeszcz, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram wjazdowych i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: