Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Chorzowa? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Chorzowa i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie wybudowane w Chorzowie czy okolicach.

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - promienie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki w Chorzowie. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz inwestorów z Chorzowa

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Chorzowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia oraz bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: