Szukasz producenta z Gostynia, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy modułowe ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Gostyniu i okolic.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Gostyniu czy okolicach.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na ciężkie czynniki pogodowe - promienie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Gostynia. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie proszkowe

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Gostynia

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Gostynia, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz klasycznych elementów płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: