Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Knurowa? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Zamówienia realizujemy w Knurowie i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Knurowie czy okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze oryginalne płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki pogodowe - promieniowanie UV lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i furtki w Knurowie. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i firm z Knurowa

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Knurowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia oraz bram i bramek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: