Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Knurowa? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Knurowa i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które powstanie w Knurowie lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są odporne na złe czynniki pogodowe - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie barierek czy elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i furtki na terenie Knurowa. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Knurowa

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Knurowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz klasycznych elementów płotu oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: