Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Piastowa? Produkujemy palisadowe ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Piastowa i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Piastowie czy okolicach.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie palisadowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej dbałości i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe płoty:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Piastowa. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz działalności z Piastowa

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Piastowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części płotu oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: