Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Pułtuska? Zajmujemy się projektowaniem modułowych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy na terenie Pułtuska oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie wybudowane w Pułtusku czy okolicach.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie palisadowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na złe warunki pogodowe - promienie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Pułtuska. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych oraz inwestorów z Pułtuska

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Pułtuska, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: