Szukasz producenta z Tłuszcza, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się tworzeniem uniwersalnych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Tłuszcza oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne wzory. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które powstanie w Tłuszczu czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze aluminiowe płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie czynniki pogodowe - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki w Tłuszczu. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i działalności z Tłuszcza

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Tłuszcza, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: