Szukasz producenta z Grodziska Wielkopolskiego, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem modułowych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Grodzisku Wielkopolskim oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie wybudowane w Grodzisku Wielkopolskim lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające czynniki pogodowe - słońce lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i bramki na terenie Grodziska Wielkopolskiego. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz firm z Grodziska Wielkopolskiego

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Grodziska Wielkopolskiego, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: